Inloggen
 
 
Uitslagen wedstrijden Gildedag 10 juni 2018


Uitslagen optocht



Optocht - Groot Gilde

1e PrijsSt. Willibrordus - Geijsteren


Optocht - Gemiddeld Gilde

1e PrijsSt. Willibrordus - Alphen


Optocht - Klein Gilde

1e PrijsSt. Martinus en Antonius - Lexmond


Optocht - Mooiste Nar

1e PrijsO.L. Vrouwe - Zeelst


Optocht - Levendig patroonheilige

1e PrijsSt. Ant en Sebastiaan - Udenhout





Uitslagen tentoonstelling



Tentoonstelling - Mooiste jongste koningsschild

1e PrijsSt. Anna - Riethoven


Tentoonstelling - Mooiste presentatie algemeen

1e PrijsSt. Joris - Hooge Mierde


Tentoonstelling - Mooiste attribuut

1e PrijsSt. Joris - Oostelbeers





Uitslagen standaardruiters



Standaardruiters - Optocht

1e PrijsJan Valkx - St. Joris - Hooge Mierde
2e PrijsJannie Wouters - St. Willibrordus - Alphen


Standaardruiters - Toernooi

1e PrijsJannie Wouters - St. Willibrordus - Alphen





Uitslagen vendeliers



Vendeliers - Klasse t/m 13 jaar

1e PrijsTies van Helvoort - St. Joris - Goirle


Vendeliers - Klasse 14 t/m 16 jaar

1e PrijsDaan van de Huygevoort - St. Joris - Hoogeloon


Vendeliers - Klasse A

1e PrijsToon Oomen - St. Joris - Oirschot


Vendeliers - Klasse B

1e PrijsWilbert van Kollenburg - St. Joris - Oirschot


Vendeliers - Klasse C

1e PrijsMarijn Sparidaens - St. Joris - Goirle


Vendeliers - Klasse C+

1e PrijsChristie Schenning - St. Joris - Goirle


Vendeliers - Klasse 40+

1e PrijsErik van Hout - St. Joris - Oirschot


Vendeliers - Klasse 40+ z.a.

1e PrijsPieter Smits - St. Joris - Oirschot
2e PrijsBert van Rooy - St. Joris - Hoogeloon


Vendeliers - Klasse groepen 3/4 personen

1e PrijsSt. Willibrordus - Alphen


Vendeliers - Klasse groepen 5+ personen

1e PrijsSt. Joris - Oirschot





Uitslagen tamboers



Tamboers - Klasse U

1e PrijsJan Verhagen - St. Joris Reusel


Tamboers - Klasse E

1e PrijsToine van Son - St. Willibrordus - Alphen


Tamboers - Klasse Groep

1e PrijsSt. Willibrordus - Alphen


Tamboers - Klasse Jeugd

1e PrijsJasper van Son - St. Willibrordus - Alphen
2e PrijsTeun Bressers - St. Anthonius abt - Liempde


Tamboers - Klasse Muziektrom

1e PrijsLieke Neggers





Uitslagen bazuinblazers



Bazuinblazers - Klasse A

1e PrijsTiny vd Ven - St. Joris - Oirschot


Bazuinblazers - Klasse B

1e PrijsHenni van de Broek - St. Joris - Reusel


Bazuinblazers - Klasse C

1e PrijsMarian Giezen - St. Joris - Reusel


Bazuinblazers - Klasse Groep

1e PrijsSt. Joris - Oostelbeers





Uitslagen Kruisboog op doel



Kruisboog op doel - Klasse Korps

1e PrijsSt. Ambrosius - Lage Mierde


Kruisboog op doel - Klasse Viertal

1e PrijsSt. Ambrosius - Lage Mierde
2e PrijsSt. Joris - Goirle


Kruisboog op doel - Klasse Personeel

1e PrijsMartijn Sparidaans - St. Joris - Goirle
2e PrijsMatijs Verhagen - St. Joris - Goirle


Kruisboog op doel - Klasse Kampioen

1e PrijsTruus van Mook - St. Ambrosius - Lage Mierde


Kruisboog op doel - Klasse Koningskruis

1e PrijsFrans Pijnenberg - St. Joris - Hilvarenbeek





Uitslagen Handboog op doel



Handboog op doel - Klasse Korps

1e PrijsO.L.V. Broederschap - Biest Houthakker


Handboog op doel - Klasse Viertal

1e PrijsSt. Willibrordus - Casteren
2e PrijsSt. Sebastiaan - Hilvarenbeek


Handboog op doel - Klasse Personeel

1e PrijsHarrie Daemen - St. Willibrordus - Casteren
2e PrijsCees Schepens - O.L.V. Broederschap - Biest Houthakker
3e PrijsMart van de Wiel - O.L.V. Broederschap - Biest Houthakker


Handboog op doel - Klasse Kampioen

1e PrijsFrank Rommers - St. Willibrordus - Alphen


Handboog op doel - Klasse Koningskruis

1e PrijsAd Timmermans - O.L.V. Broederschap - Biest Houthakker


Handboog op doel - Klasse Jeugd

1e PrijsMichael Weytmans - St. Joris - Udenhout





Uitslagen Laserschieten



Laserschieten - Klasse 8 t/m 12 jaar

1e PrijsTies van Helvoort





Uitslagen Voetboog



Voetboog - Klasse Korps

1e PrijsSt. Joris - Kalmthout


Voetboog - Klasse Viertal

1e PrijsSt. Joris - Tilburg


Voetboog - Klasse Personeel

1e Prijs
Roderick Spierings - St. Joris - Tilburg


Voetboog - Klasse Kampioen

1e PrijsLeon van Roessel - St. Joris - Tilburg


Voetboog - Klasse Koningskruis

1e PrijsBen van de Laar - Odulphus - Best





Uitslagen geweerschieten



Geweerschieten - Klasse Korps

1e PrijsSt. Catharina en St. Barbara - Eersel


Geweerschieten - Klasse Viertal

1e PrijsSt. Mondulphus en Gondulphus - Knegsel
2e PrijsSt. Sebastiaan - Hoogeloon
3e PrijsSt. Catharina en Barbara - Eersel


Geweerschieten - Klasse Personeel

1e PrijsMenno Borrebergs - St. Mauritius - Goirle
2e PrijsBart Vroomans - St. Joris - Udenhout
3e PrijsRiet Verhoeven - St. Sebastiaan - Hoogeloon
4e PrijsToon Wijdmans - St. Antonius en Sebastiaan - Udenhout


Geweerschieten - Klasse Kampioen

1e PrijsHarrie Bullens - St. Sebastiaan - Hoogeloon


Geweerschieten - Klasse Koningskruis

1e PrijsBennie Jansen - St. Joris - Ulft


Geweerschieten - Klasse Keizerskruis

1e PrijsHans Kerkhof - St. Joris - Moergestel





Uitslagen kruisboog op WIP



Kruisboog op WIP - Klasse Korps

1e PrijsOnze Lieve Vrouwe - Oirschot


Kruisboog op WIP - Klasse Viertal

1e PrijsSt. Joris - Oostelbeers
2e PrijsSt. Joris - Udenhout
3e PrijsSt. Catharina - Moergestel
4e PrijsSt. Joris - Middelbeers
5e PrijsSt. Jan Baptist - Oerle


Kruisboog op WIP - Klasse Personeel

1e PrijsAd Aarts - Broederschap O.L.V. - Oirschot
2e PrijsAnouska Aarts - Broederschap O.L.V. - Oirschot
3e PrijsHennie der Kinderen - St. Joris - Middelbeers
4e PrijsSjef op t Hoog - St. Joris - Moergestel
5e PrijsLeo Schellekens - Broederschap O.L.V. - Oirschot
6e PrijsFons Brand - St. Martinus - Lexmond
7e PrijsWim Aarts - St. Joris - Oostelbeers
8e PrijsTinus Vorstenbosch - St. Jan Baptist - Oerle
9e PrijsDennis ten Bult - St. Joris - Oostelbeers


Kruisboog op WIP - Klasse Kampioen

1e PrijsJoris Vingerhoeds - St. Joris - Oirschot


Kruisboog op WIP - Klasse Koningskruis

1e PrijsNico Rutte - Onze Lieve Vrouwe - Oirschot





Uitslagen handboog op WIP



Handboog op WIP - Klasse Korps

1e PrijsSt. Sebastiaan - Diessen


Handboog op WIP - Klasse Viertal

1e PrijsSt. Willibrordus - Alphen
2e PrijsSt. Sebastiaan en Barbara - Moergestel


Handboog op WIP - Klasse Personeel

1e PrijsPeter van Oort - St. Sebastiaan - Diessen
2e PrijsAd van Hees - St. Willibrordus - Alphen


Handboog op WIP - Klasse Kampioen

1e PrijsMark de Boek - St. Willibrordus - Alphen


Handboog op WIP - Klasse Koningskruis

1e PrijsMarcel de Brouwer - St. Sebastiaan - Diessen


  
 
 
 
   Laatste nieuws
30 September 2018
Piet van Aaken beker

19 Juli 2018
Prijsuitrijking Onderlinge competitie

3 Juli 2018
Afterparty Gildefeest

15 Juni 2018
Vrijdag 8 juni Vessem barst uit zijn voegen

15 Juni 2018
Zaterdag 9 juni Goud voor jong en oud

   Agenda
   Deze maand jarig
02 Oktober - 65 jaar - Piet Soetens
06 Oktober - 53 jaar - Cees Olislagers
07 Oktober - 75 jaar - Jan de Jong
12 Oktober - 24 jaar - Dries van der Heijden
19 Oktober - 59 jaar - Piet van Rooij
24 Oktober - 53 jaar - Jan van Spreuwel
24 Oktober - 75 jaar - Wim van Doren
27 Oktober - 24 jaar - Nillis van Heijst
28 Oktober - 48 jaar - Ted Kees
30 Oktober - 83 jaar - Jan Schoenmakers
31 Oktober - 56 jaar - Erik van Heijst
 



Ons nieuw Gildehuis "De Guld" is gebouwd met steun van:






Europees Landbouwfonds voor plattelandsontwikkeling: Europa investeert in zijn platteland




Leader




Provincie Noord-Brabant