Inloggen
 
 
Leden van Gilde St. Lambertus Vessem




nr. Naam: Lid sinds: Functie(s):
1Piet Liebregts1951Ouderling,
2Frans Mijs1954Bouwcommissie, Schutter, Jeu de boules, Ere-hoofdman,
3Jan Schoenmakers1956Ouderling, Jeu de boules,
4Jan van Riet1965Ouderling,
5Jan de Jong1965
6Frank Henst1967Ouderling,
7Frans Ansems1973Ere-Deken, Bouwcommissie, Schutter, Groencommissie,
8Tinus van Heijst1975Schutter, Activiteitencommissie,
9Jan Kerkhofs1981
10Sjef Smetsers1982
11Ed de Koning1983Tamboer, Activiteitencommissie, Trekker-trekcommissie,
12Wouter Kerkhofs1983Vendelier,
13Jos Mijs1983Adviseur, Vendelier, Trekker-trekcommissie,
14Erik de Koning1985Adviseur, Bazuinblazer,
15Marcel van Riet1985Schutter, Deken,
16Marcel de Koning1988Activiteitencommissie, Hoofdman, Jeu de boules, Trekker-trekcommissie,
17Antoon Swalen1988Bazuinblazer, Schutter,
18Erik van Heijst1988Deken, Vendelier,
19Bert de Wert1988
20Harry Vosters1988Jeu de boules,
21Wim Huijbers1989Schutter,
22Kees van Dijk1991Adviseur, Bouwcommissie, Schutter, Schuttersleider, Gildeknecht,
23Rene van Diessen1992Bouwcommissie, Jeu de boules, Koning,
24Jan van Heijst1992Schutter, Trekker-trekcommissie, Groencommissie,
25Henri Rijkers1992Activiteitencommissie, Bazuinblazer, Jeu de boules,
26Martien Michielse1992Bouwcommissie, Onderhoudsploeg,
27Peter Zigenhorn1992Activiteitencommissie, Trekker-trekcommissie,
28Jan van Hoof1992Schutter, Onderhoudsploeg,
29Kees van Riet1993Schutter,
30Bart van Hoof1993
31Wim Huijbers (dorp)1994Adviseur, Jeu de boules, Competitieleider jeu des boule,
32Kees van den Bosch1994Bouwcommissie, Schutter, Zilverdrager,
33Henry van Riet1994Deken-schrijver, Vendelier,
34Theo van Ampting1995Bouwcommissie, Schutter,
35Piet Rijkers1996Vendelier, Schutter,
36Pierre Liebregts1997
37Wim van Doren1997Jeu de boules,
38Kees Michielse1997Schutter, Activiteitencommissie, Trekker-trekcommissie,
39Jos Michielse1997
40Frank van Hoof1997
41Robert Liebregts1997
42Piet de Laat1997Tamboer, Bazuinblazer,
43Hans van Aaken1997
44Jan de Laat1997Koningsbegeleider, Jeu de boules,
45Marco Sterken1998
46Piet Soetens1998Schutter,
47Jan Coppens1999Schutter, Onderhoudsploeg,
48Cor Goudsmits2000
49Jan van Aaken2001
50Martijn Nouwens2001Tamboer,
51Rob de Koning2002Activiteitencommissie, Vendelier, Trekker-trekcommissie,
52Andre Meulenbroeks2002
53Mark van den Bosch2002Tamboer,
54Chiel van Aaken2002Vendelier, Trekker-trekcommissie,
55Ruud van Aaken2002
56Adrie Huijbers2002Vendelier,
57Harry van Rooij2002
58Frans van Spreuwel2002Vendelier,
59Bart de Koning2002Tamboer,
60Willem de Koning2002Deken-Schatbewaarder, Tamboer, Trekker-trekcommissie,
61Theo van Doren2003Zilverdrager,
62Jos van Gestel2003
63Hans van Sambeeck2003Schutter,
64Frans van Doormaal2003
65Gert Olislagers2003
66Cees Olislagers2003
67Johan van de Wouw2004Vendelier,
68Johan Liebregts2005
69Paul van Aaken2005
70Joris van Dijk2006Tamboer,
71Piet van Spreuwel2006Jeu de boules,
72Jos van de Ven2006
73Frank van Aaken2006
74Jan van de Biggelaar2006Tamboer,
75Piet van Rooij2006
76Peter van Beers2007Bazuinblazer,
77Walter van de Ven2007Bouwcommissie,
78Willem van Aaken2007Tamboer,
79Tim van Riet2008Activiteitencommissie, Tamboer, Trekker-trekcommissie,
80Roland Verkooijen2008
81Jan van Spreuwel2009Adviseur, Vaandrig, Vendelier,
82Ruud van Rijen2009Activiteitencommissie, Vendelier,
83Kees van der Aa2010Schutter,
84Ad van der Aa2010Schutter,
85Thomas Ekelhoff2011Vendelier,
86Rein van Rooij2012Vendelier,
87Hans Couwenberg2012Vendelier,
88John van Nunen2012Schutter,
89Gied van de Vondevoort2012
90Dries van der Heijden2014Bazuinblazer,
91Cees Schriders2014Koningsbegeleider,
92Erwin Das2016Vendelier,
93Nillis van Heijst2017Tamboer,
94Paul Couwenberg2017Tamboer,
95Luuk Liebregts2017Tamboer,
96Pirke van Beers2017
97Gijs van de Pas2017
98Hein van de Pas2017
99Rob Couwenberg2017Tamboer,
100Theo van Aaken2018
101Roel Gilsing2018Bazuinblazer,
102Kees Kennis2018
103Adrie Zwekars2018
104Joep van Wersch2018Bazuinblazer,
105Louis van Diessen2018Tamboer,
106Ruud Zigenhorn2019
107Niels de Koning2019Tamboer,
108Kris van der Heijden2020
109Niek van Rooij2020Tamboer,
  
 
 
 
   Bestuur
 
Hoofdman
Marcel de Koning


Deken-schrijver
Henry van Riet


Deken-Schatbewaarder
Willem de Koning


Ouderlingen
Frank Henst
Piet Liebregts
Jan Schoenmakers
Jan van Riet


Dekens
Erik van Heijst
Marcel van Riet


Ere-hoofdman
Frans Mijs


Adviseurs
Jan van Spreuwel (Vaandrig)
Wim Huijbers (dorp) (Jeu de boules)
Kees van Dijk (Schutters)
Erik de Koning (Bazuinblazers/tamboers)
Jos Mijs (Vendeliers)
 
 
   Onderscheidingen

40 jr Gemeente Vessem ca

40 jr Sint Lambertus
Frans Mijs
Tinus van Heijst
Frans Ansems
Frank Henst
Jan van Riet
Jan de Jong
Jan Schoenmakers
Piet Liebregts

50 jr Gemeente Eersel
Jan Schoenmakers
Frans Mijs
Jan de Jong
Jan van Riet
Frank Henst
Piet Liebregts

50 jr Sint Lambertus
Jan Schoenmakers
Frans Mijs
Jan de Jong
Jan van Riet
Frank Henst
Piet Liebregts

60 jr Sint Lambertus
Frans Mijs
Jan Schoenmakers
Piet Liebregts

Koninklijke Onderscheiding
Frans Ansems
Frans Mijs

Kringonderscheiding KvO
Jan Schoenmakers
Frank Henst
Frans Ansems
Tinus van Heijst
Jan de Jong
Frans Mijs
Jan van Riet

Kroontje KvO
Jan Schoenmakers
Frans Mijs

Officier in de Nobele orde van
Frans Mijs

Oorkonde KvO
Frans Mijs

Pauselijke onderscheiding

Vrijwilligerspenning Gemeente